Jeden bił, drugi miał narkotyki

policja2

policja2Dwie pieczenie na jednym ogniu upiekli policjanci ze Świdnicy. Rozwiązując sprawę brutalnego rozboju przy okazji zatrzymali mężczyznę posiadającego spory zapas narkotyków. Obaj zostali zatrzymani i odpowiedzą przed sądem.

Dwie pieczenie na jednym ogniu upiekli policjanci ze Świdnicy. Rozwiązując sprawę brutalnego rozboju przy okazji zatrzymali mężczyznę posiadającego spory zapas narkotyków. Obaj zostali zatrzymani i odpowiedzą przed sądem. policja2

25-latek odpowie za rozbój na 30-letnim świdniczaninie. Pobitemu mężczyźnie, który ze stłuczoną śledzioną i urazem głowy trafił do szpitala ukradł telefon komórkowy wartości 1000 złotych. Do zdarzenia doszło w niedzielę, 12 kwietnia przy ulicy 1 maja w Świdnicy. – Chwilę po otrzymaniu informacji o rozboju, przy ulicy Wodnej policjanci zauważyli dwóch mężczyzn. Jeden z nich odpowiadał rysopisowi sprawcy. W jego towarzystwie przebywał drugi mężczyzna. Obaj zostali przewiezieni do Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy, gdzie zostały wykonane z nimi dalsze czynności – mówi Katarzyna Czepil, rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy. W ich trakcie napastnik przyznał się do ataku, natomiast przy koledze policjanci znaleźli woreczek z białym proszkiem. – Substancja została poddana badaniom na testerze narkotykowym. Okazało się, że mężczyzna posiadał 200 porcji amfetaminy – mówi Katarzyna Czepil.

Za rozbój grozi do 12 lat, a za posiadanie do 3 lat pozbawienia wolności.

(ram)

{fcomment}

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *