Jechała pijana, bez prawa jazdy

policja1

policja1Dzierżoniowscy policjanci zatrzymali 29-letnią kobietę, która nie posiadając w ogóle nigdy prawa jazdy, za to z zakazem sądowym do kierowania pojazdami mechanicznymi i mając blisko 2,7 promila alkoholu kierowała po trasie K8 samochodem marki Ford Fiesta. Teraz kobiecie grozi kara pozbawienia wolności do lat trzech oraz nawet 10-letni zakaz kierowania pojazdami.

Dzierżoniowscy policjanci zatrzymali 29-letnią kobietę, która nie posiadając w ogóle nigdy prawa jazdy, za to z zakazem sądowym do kierowania pojazdami mechanicznymi i mając blisko 2,7 promila alkoholu kierowała po trasie K8 samochodem marki Ford Fiesta. Teraz kobiecie grozi kara pozbawienia wolności do lat trzech oraz nawet 10-letni zakaz kierowania pojazdami.policja1

W niedzielę 10 czerwca tuż po godzinie 19.30 w trakcie patrolu trasy K8, policjantom z ruchu drogowego wydał się podejrzany styl jazdy kierującej samochodem marki Ford Fiesta, w związku z czym zatrzymali go do kontroli. Jak się okazało, pojazdem kierowała 29-letnia mieszkanka Niemczy nieposiadająca nigdy uprawnień do kierowania, wobec której sąd wydał już zakaz do kierowania wszelkimi pojazdami aż do 2014 roku. Jakby tego było mało, badanie na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu wykazało u niej blisko 2, 7 promila alkoholu.

Teraz za kierowanie w stanie nietrzeźwym oraz złamanie zakazu sądowego 29-letniej kobiecie grozi do trzech lat pozbawienia wolności oraz zakaz prowadzenia pojazdów nawet do 10 lat.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *