Janusz Korwin-Mikke w Świdnicy

korwin

korwinKandydat na prezydenta RP Janusz Korwin-Mikke przyjedzie w tym tygodniu do Świdnicy. Lider Koalicji Odnowy Rzeczpospolitej Wolność i Nadzieja (KORWiN) spędzi w mieście kilka godzin.

Kandydat na prezydenta RP Janusz Korwin-Mikke przyjedzie w tym tygodniu do Świdnicy. Lider Koalicji Odnowy Rzeczpospolitej Wolność i Nadzieja (KORWiN) spędzi w mieście kilka godzin. korwin

Polityk będzie w Świdnicy w niedzielę, 26 kwietnia. – Przyjazdu spodziewamy się około godziny 16.00. Janusz Korwin-Mikke będzie wraz z kibicami uczestniczył w zakończeniu rajdu, a następnie przespaceruje się przez centrum miasta i będzie rozmawiał z mieszkańcami – mówi Dominik Kulaszewski z działającej w Świdnicy sekcji KORWiN.

Około godziny 17.30 na placu przed Sądem Okręgowym w Świdnicy zorganizowane zostanie otwarte, plenerowe spotkanie z mieszkańcami. – Spotkanie odbędzie się pod gołym niebem, gdyż chcemy, aby każdy przechodzień miał szansę zatrzymać się i posłuchać o czym mówi nasz kandydat na prezydenta – tłumaczy Kulaszewski.

Ostatnie sondaże pokazują, że Janusz Korwin-Miike i Paweł Kukiz w majowych wyborach będą walczyli o trzecie miejsce za plecami Bronisława Komorowskiego i Andrzeja Dudy.

(ram)

{fcomment}

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *