Jam session i The Floorators w Klubie Bolko

ŚSM The Floorators plakat tnWystępy Wild Free Children (hard rock), The Floorators (rock’n’roll) oraz jam session to wydarzenia, które odbędą się w sobotę 18 kwietnia w Klubie Bolko. Świdnicki Ośrodek Kultury zaprasza wszystkich muzyków i fanów muzyki do wspólnego oglądania i koncertowania.

Występy Wild Free Children (hard rock), The Floorators (rock’n’roll) oraz jam session to wydarzenia, które odbędą się w sobotę 18 kwietnia w Klubie Bolko. Świdnicki Ośrodek Kultury zaprasza wszystkich muzyków i fanów muzyki do wspólnego oglądania i koncertowania.

ŚSM The Floorators plakat tn

Sobotni jam session, pierwszy który odbędzie się w małej sali koncertowej Klubu Bolko, rozpocznie zespół prowadzący w składzie Bartek Bednarz (bas), Mateusz Chochołek (perkusja), Piotr Krakowski (gitara), Paulina Lenda (wokal), Artur Wojtysiak (instrumenty klawiszowe). Każdy chętny będzie mógł dołączyć na scenie do jamu i wykonać wspólnie utwory m.in. z listy standardów dostępnej na stronie ŚOK. Usłyszymy wykonania takich klasyków jak „Smells Like Then Spirit” Nirvany czy „Foxy Lady” Jimi Hendrixa.

Po długiej koncertowej przerwie na świdnicką scenę powrócą też The Floorators – czterogłowa bestia, poczęta w oparach bagnistej Witoszówki, zrodzona by z dumą nieść sztandar ku chwale pierwotnego rock’n’rolla. W tekstach swych opisuje codzienny swój żywot, począwszy od szybkich kobiet, skończywszy na najmocniejszych trunkach. Na pierwszy rzut oka niepozorna, lecz rzadko kiedy zostawia za sobą jeńców.

Wieczór rozpoczną Wild Free Children – formacja hard rockowa inspirująca się głównie muzyką lat 80tych i 90tych.

Wstęp na sobotnie wydarzenia w Klubie Bolko jest bezpłatny. Początek koncertów o godzinie 18:00 a zakończenie po zejściu ze sceny ostatniego jamującego muzyka. Szczegóły na stronie Świdnickiego Ośrodka Kultury: www.sok.com.pl/swidnicka-scena-muzyczna-the-floorators-jam-session/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *