Jak Andrzejki, to z ŚKPR-em

Piąty w tabeli Start Konin będzie kolejnym rywalem piłkarzy Świdnickiego Klubu Piłki Ręcznej. Czy zespół trenera Grzegorza Garbacza sięgnie po dziesiąte zwycięstwo z rzędu przekonamy się w sobotę, 26 listopada. Początek meczu w hali na osiedlu Zawiszów o godzinie 19.00.

konin-mecz

Kibice mogą spodziewać się efektownych akcji, twardej męskiej walki na parkiecie i sympatycznej, rodzinnej atmosfery na trybunach. – Nasz mecz to świetny pomysł na starter przed wyjściem na imprezę andrzejkową – zapewniają gracze ŚKPR-u, wśród których też jest jeden Andrzej.

Świdniczanie przed tygodniem wygrali 30:26 w Nowej Soli z Astrą. Ostatni zespół w tabeli dość wysoko zawiesił poprzeczkę. Nie ma wątpliwości, że na kolejne dwa punkty trzeba będzie solidnie zapracować. – Każdy kolejny mecz będzie jest nas coraz trudniejszy. Grając z jednym z faworytów do awansu, przeciwnicy zawsze mają coś do udowodnienia – uważa trener Grzegorz Garbacz.

Rywal ŚKPR-u – Start Konin plasuje się na piątym miejscu w tabeli. Ma na koncie 10 punktów. Gracze z Wielkopolski wygrali w tym sezonie z Orlikiem Brzeg, Liderem Swarzędz, Spartą Oborniki Wlkp., Astrą Nowa Sól i przed tygodniem 32:30 z Tęczą Kościan.  Najlepszymi strzelcami Startu są: Bartosz Glinkowski (55 bramek w 7 spotkaniach, średnia: 7,86) oraz Olgierd Paskowski (42/9/4,67)

CO: Mecz II ligi piłki ręcznej: ŚKPR Świdnica – Start Konin

KIEDY: Sobota, 26.11.2016, godzina 19.00

GDZIE: hala na osiedlu Zawiszów, ul. Galla Anonima 1a

BILETY: 5 zł – normalny, dzieci i młodzież co 18 lat – wstęp wolny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *