Inga Zawadzka w finale. Głosuj na świdniczankę!

Walka o miano najpiękniejszej wkracza w decydującą fazę. Właśnie poznaliśmy nazwiska 10 dziewczyn, które powalczą o atrakcyjne nagrody. Wśród finalistek znalazła się Inga Zawadzka, która na co dzień mieszka w Świdnicy. Czy uda jej się zostać Dziewczyną RMF 4RACING Team? Wybór w dużej mierze zależy od internautów, którzy mają realny wpływ na wybór zwyciężczyni.

inga

I etap konkursu cieszył się dużym zainteresowaniem. Na kandydatki oddano prawie 8 tysięcy głosów, które konfrontowane były z ocenami kapituły konkursowej. Inga swoją urodą oczarowała internautów oraz jury, co otworzyło jej kolejne drzwi w wale o wygraną.

Jestem niezmiernie zadowolona z faktu, że znalazłam się w finale! To dla mnie ogromne wyróżnienie, tym bardziej, że to moja pierwsza przygoda z konkursem piękności. Muszę jednak przyznać, że po ciuchu liczyłam na znalezienie się w finałowej dziesiątce. Plebiscyt stoi na bardzo wysokim poziomie, bo wszystkie dziewczyny są piękne, o wygraną nie będzie więc łatwo. Chciałabym jednak zdobyć wysokie miejsce i móc m.in. przelecieć się śmigłowcem, bo uwielbiam nowe przygody. To musi być niesamowite przeżycie – komentuje Inga.

Dziewczyny, oprócz prezentowania swoich wdzięków w konkursie, mają do wykonania specjalne zadania, wyznaczone przez jury. Taka formuła jest dość oryginalna, gdyż oprócz urody, pozwala też poznać osobowość każdej z kandydatek. Wytypowanie finalistek nie należało do najłatwiejszych, przekonuje o tym Rafał Płuciennik, szef RMF 4RACING Team.

Tegoroczna edycja Dziewczyny RMF 4RACING Team stoi naprawdę na wysokim poziomie. Do konkursu zgłosiło się sporo dziewczyn, które są rozpoznawalnymi twarzami w świecie modelingu. Wybór finalistek przyprawił wszystkich członków jury o niemały zawrót głowy! Jako organizatora, ogromnie cieszy mnie fakt, że dziewczyny bardzo starają się, aby zająć jak najlepszą pozycję. Wykonują zadania konkursowe i ochoczo zachęcają swoich fanów do głosowania. Konkurs wkroczył już w decydującą fazę, liczę więc na zaciętą walkę o zwycięstwo –zdradza.

Aby zobaczyć zdjęcia i oddać głos na Ingę Zawadzką, wystarczy wejść w galerię konkursową na profilu RMF 4RACING Team w portalu Facebook: http://bitly.pl/cyN6O

Polubienia można oddawać również na Instagramie: www.instagram.com/RMF4RT.

Głosowanie trwa do 14 lutego. Cztery dni później dowiemy się, która z kandydatek wywalczy miano Dziewczyny RMF 4RACING Team i zgarnie nagrody, których łączna wartość wynosi kilkanaście tysięcy złotych. Do wygrania między innymi: przelot śmigłowcem, przejażdżka rajdówką RMF4RT czy weekend w ekskluzywnym hotelu. Zachęcamy więc do głosowania na reprezentantkę Świdnicy.

Więcej informacji o konkursie na profilu RMF 4RACING Team w serwisie Facebook.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *