Improwizacje teatralne

Świdnicki Ośrodek Kultury zaprasza 25 października o godz.18.00 na najnowszy pokaz warsztatowy Alchemików – tym razem wiodąca będzie IMPROWIZACJA, a instruktorem prowadzącym jest Oskar Hamerski – aktor Narodowego Teatru w Warszawie i zarazem absolwent I LO, dlatego też pokaz będzie podróżą pełną przygód i odbędzie się Auli I Liceum Ogólnokształcącego w Świdnicy.

Improwizacje_2016_pokaz

Improwizacja to jedna z najlepszych metod edukacji, sposób na odkrycie w sobie odwagi i radości tworzenia, a także na przełamanie wstydu i strachu przed sobą i innymi, ale również sztuka współpracy i joga dla umysłu.

Czy Alchemicy odkryją w sobie odwagę i zarażą radością tworzenia – o tym przekonacie się sami podczas pokazu.

Oskar Hamerski – absolwent świdnickich uczelni: Szkoły Podstawowej nr 16 i I LO im. J. Kasprowicza. Ukończył PWST w Krakowie. Obecnie aktor Teatru Narodowego w Warszawie. Grał na scenach Świdnicy, Łodzi, Krakowa, Helsinek, Dusseldorfu, Brukseli, Rzymu, Jerozolimy, Toronto, Chicago i Nowego Jorku. Związany także z warszawską grupą kabaretową „Pożar w Burdelu”. Oskar Hamerski jest propagatorem praktyk różnorodnych metod improwizacji aktorskiej i autorem książki „Improwizacja wg Keitha Johnstone’a”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *