Gwałt na 23-latce

interiaportret

interiaportretPolicjanci poszukują mężczyzny, który w nocy z soboty na niedzielę zgwałcił w Gdańsku 23-latkę. Napastnik przy ulicy Bora-Komorowskiego zaatakował kobietę, a następnie zaciągnął ją za jeden ze stojących tam kontenerów. Na krzyk kobiety zareagowało dwóch mężczyzn, którzy udzielili jej pomocy.

Policjanci poszukują mężczyzny, który w nocy z soboty na niedzielę zgwałcił w Gdańsku 23-latkę. Napastnik przy ulicy Bora-Komorowskiego zaatakował kobietę, a następnie zaciągnął ją za jeden ze stojących tam kontenerów. Na krzyk kobiety zareagowało dwóch mężczyzn, którzy udzielili jej pomocy.interiaportret

– Mężczyźni byli poszukiwani, udało się już ustalić kim są. Zostali przesłuchani w charakterze świadków. Jeden z tych mężczyzn widział napastnika. Przesłuchaliśmy także pokrzywdzoną. Na bazie jej zeznań udało nam się stworzyć się portret pamięciowy – relacjonuje Cezary Szostak, szef prokuratury rejonowej Gdańsk-Oliwa. Poszukiwany gwałciciel to młody mężczyzna w wieku 16-20 lat. Jest szczupłej budowy ciała, ma około 170-175 centymetrów wzrostu. Ubrany był w ciemną kurtkę z kapturem koloru granatowego i szare dresowe spodnie.

 

interia.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *