Gryf waleczny

Ponad pól tysiąca zawodników z 27 drużyn z Polski, Mołdawii i Czech wzięło udział w zawodach Polish Open Cup w Opolu. Z dobrej strony zaprezentowali się wojownicy z UKS Taekwondo Gryf.

– Chociaż forma naszych zawodników nie była jeszcze w pełni gotowa, był to pierwszy ich start po wakacyjnej przerwie, to pokazali się z bardzo dobrej strony. I pomimo, że medalowo mogło być trochę lepiej, czasami po prostu brakowało kropki nad „i”. Czasami sędziowie nie zauważyli trafienia, to ogólnie było bardzo dobrze – analizuje trener Waldemar Zdebski.

Medale zdobyli: Adam Kazimierski (złoto w technikach specjalnych kadetów), Kacper Szewczyk (srebro w walach semicontact i układach formalnych, brąz w szybkościówkach młodzików), Jakub Jasinowski (srebro układy formalne dzieci), Jakub Fryc (srebro układy formalne dzieci), Maciej Dobrowolski (srebro w walkach softstick i brąz w układach formalnych dzieci), Karol Kudela (brąz w walkach softstick dzieci), Dawid Szczęsny (brąz w technikach szybkościowych młodzików).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *