Grozi mu 10 lat odsiadki

antyterrorysci

antyterrorysciPolicjanci z wałbrzyskiej „dwójki” zatrzymali 18-letniego mężczyznę. Młody wałbrzyszanin podejrzany był o włamanie do piwnicy i kradzież min. elektronarzędzi wartości prawie 3 tys. zł. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z wałbrzyskiej „dwójki” zatrzymali 18-letniego mężczyznę. Młody wałbrzyszanin podejrzany był o włamanie do piwnicy i kradzież min. elektronarzędzi wartości prawie 3 tys. zł. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.policja1

Do zdarzenia doszło 24 września br w Wałbrzychu przy ul. Namysłowskiego. Sprawca wyłamał drzwi do piwnicy i z wnętrza ukradł wiertarki, kosy spalinowe i skrzynki z narzędziami. Właściciel wycenił straty na prawie 3 tys. zł.
Prowadzący czynności policjanci na podstawie zebranego materiału wytypowali i wczoraj zatrzymali sprawcę włamania. Okazał się nim 18-letni mieszkaniec Wałbrzycha. W czasie przeszukania mieszkania 18-laka mundurowi odzyskali część skradzionych rzeczy, które przekazano właścicielowi.
Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Odpowie przed sądem za kradzież z włamaniem. Czyn ten zagrożony jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *