Gratka dla miłośników motosportów

W najbliższą niedzielę na Gminnym Lądowisku w Świebodzicach odbędzie się spotkanie z polskimi motocyklistami, kierowcami rajdowymi: Jackiem Czachorem oraz braćmi Pawłem i Arturem Stasiaczkiem. Goście przybędą na wspólne zaproszenie prezesa Towarzystwa Lotniczego Dariusza Błaszczyka i członka TLS Fabrizio Bosetti, rajdowca i przedsiębiorcy. Organizację spotkania wsparł Urząd Miejski w Świebodzicach.

Otwarte spotkanie dla mieszkańców, w szczególności miłośników motocykli i rajdów, odbędzie się w godz. od 11:00 do 13:00 na Gminnym Lądowisku. Goście będą opowiadać o swoich sukcesach, pasji i miłości do motosportu oraz imprezach w których brali udział m.in. Dakar, Africa Eco Race, Cross Country. Sportowcy zaprezentują również swoje maszyny, na których rywalizują, pokonując nieraz kilkaset kilometrów w ekstremalnych warunkach, podczas każdego odcinka rajdu. Panowie już zapowiedzieli że chętnie odpowiedzą  na wszystkie pytania związane z tą dyscypliną sportu oraz dlaczego tak ważne w życiu jest posiadanie pasji.
Gminne Lądowisko stale się rozwija i oprócz znanych i cenionych imprez sportowo-rekreacyjnych, odbywa się tam wiele nowych wydarzeń. Ponadto trwają prace związane z przekształceniem lądowiska w lotnisko sportowo-dyspozycyjne, które będzie jedynym takim obiektem w regionie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *