Gokartem po dachu Galerii!

Od 7 do 9 kwietnia Galeria Świdnicka zaprasza na specjalne wydarzenie motoryzacyjne, organizowane przy współpracy z G4 Sport Club oraz Kopalnia Połysku.

W piątek 7 kwietnia o godz. 20.00 przed głównym wejściem do Galerii świdnickiej odbędzie się honorowy start 1. rundy rajdu Tarmac Masters, rozgrywającej się na kultowych odcinkach w Górach Sowich,  organizowanej przez G4 Sport Club zrzeszony w PZM.

Na imprezę „Tarmac Masters” składają się dwie eliminacje: Super Konkursowa Jazda Samochodem będąca rundą Amatorskich Samochodowych Mistrzostw Dolnego Śląska oraz Rajd Okręgowy będący rundą Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Dolnego Śląska.

Honorowa meta rajdu zaplanowana jest na sobotę 8 kwietnia o godzinie 19.00, również przed Galerią Świdnicką.

W sobotę 8 kwietnia zarówno młodsi jak i starsi  klienci Galerii Świdnickiej będą mogli spróbować swoich sił w jeździe gokartami. Na parkingu na dachu galerii przygotowany będzie profesjonalny tor kartingowy, z którego miłośnicy szybkiej jazdy korzystać będą bezpłatnie. Dostępne będą gokarty dla dorosłych, ale także gokart dla starszych dzieci oraz tandem do wspólnej przejażdżki dziecka z rodzicem lub instruktorem.

Dodatkowo w dniach 8-9 kwietnia do Galerii Świdnickiej zawita Kopalnia Połysku, firma zajmująca się kompleksowo detailingiem, a przede wszystkim profesjonalną renowacją lakierów samochodowych poprzez ich wieloetapową korektę. Specjaliści z Kopalni Połysku zaprezentują m.in.: działania wosków naturalnych oraz powłok ceramicznych zabezpieczających lakier, działanie zabezpieczeń dedykowanych felgom aluminiowym, elementom tapicerowanym oraz szybom. Przez cały weekend prezentowane będą gotowe realizacje na wyjątkowych autach, które wyeksponowane będą na pasażu Galerii Świdnickiej.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *