Gmina Strzegom Złotym Orłem Polskiego Samorządu

I nagroda w Ogólnopolskim Plebiscycie Orły Polskiego Samorządu oraz Tytuł Dolnośląska Gmina roku 2015 to kolejne, zaszczytne wyróżnienie dla gminy Strzegom.

strzegom

Wielka Gala pn. „Polska Przedsiębiorczość”, podczas której przyznano nagrody w plebiscytach – Orły Polskiego Samorządu, Orły Polskiej Przedsiębiorczości, a także Orły Polskiego Budownictwa i Perły Medycyny odbyła się 28 listopada w Warszawie. Tytuł i statuetkę z ramienia władz samorządowych gminy Strzegom odebrała Iwona Zabawa, sekretarz gminy.

– Prestiżowa nagroda umacnia na krajowym forum pozytywny wizerunek naszej marki jako Graniowego serca Polski, podnosi konkurencyjność w stosunku do innych samorządów oraz stwarza warunki do rozwoju społeczności lokalnej. Cieszę się, że nasza gmina dołączyła do grona najlepszych samorządów w kraju, że możemy inspirować innych i być dla nich wzorem. To wielka radość, ale i zobowiązanie do jeszcze intensywniejszej pracy – komentuje Zbigniew Suchyta, burmistrz Strzegomia.

Tytuł Dolnośląska Gmina roku 2015 został nadany gminie za efektywnie wykorzystanie środków unijnych w rozwój naszego regionu, a także za stworzenie warunków sprzyjających przedsiębiorczości i poprawiających jakość życia mieszkańców.

Grażyna Kuczer

Rzecznik Prasowy UM w Strzegomiu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *