Głosuj na ukwieconą Świdnicę

Do 29 sierpnia można głosować na najładniej ukwiecone miasto w Polsce. W plebiscycie bierze udział również Świdnica. Wystarczy wejść na stronę i kliknąć na przycisk „głosuj”.  Polskie miasta walczą o atrakcyjne nagrody.

migawki (1)

Zapraszamy do udziału w plebiscycie Terra Flower Power – Najpiękniej Ukwiecone Miasto w Polsce. To piąta edycja plebiscytu fotograficznego mającego na celu wyłonienie i nagrodzenie miejscowości, która w tym roku stworzyła najpiękniejszą dekorację kwiatową swojej przestrzeni. Wśród uczestników konkursu znalazła się również Świdnica – poinformowała Magdalena Dzwonkowska, rzecznik prasowy Urzędu Miejskiego w Świdnicy.

Włodarze najpiękniej ukwieconych miast uhonorowani zostaną przez organizatora konkursu – firmę Terra Group, atrakcyjnymi nagrodami. W tym roku miasta będą walczyć o wieżę kwiatową H2000, donicę Gianto 120 i bon na zakupy produktów Terra Group o wartości 1 tysiąca złotych.

Jak głosować?

Od 1 do 29 sierpnia na stronie http://plebiscyt.inspirowaninatura.pl/swidnica dostępna jest opcja głosowania. Wystarczy kliknąć na przycisk „głosuję”. Głosowanie nie wymaga logowania, udostępniania danych osobowych ani posiadania konta w żadnym z serwisów społecznościowych. Jedna osoba może oddać tylko jeden głos dziennie na to samo miasto.

fot. bfg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *