Głosuj na plac zabaw dla Marcinowic

Głosuj codziennie! Dzieci z Marcinowic marzą o placu zabaw od Nivea.

nivea

Tym razem miejscowość Marcinowice w gminie Świdnica stara się o głosy w konkursie www.nivea.pl. Stawką jest nowoczesny i niepowtarzalny plac zabaw wartości tysięcy złotych. Pomóż dzieciakom i codziennie oddawaj swój głos!

Plac zabaw miałby być w pobliżu Zespołu Szkół w Marcinowicach. Bardzo nam zależy na dotarciu do jak największej grupy osób. Prosimy o oddawanie głosów – zachęcają mieszkańcy.

Utworzyli już wydarzenie na portalu Facebook
Facebook

Głosować można również przez stronę Zespołu Szkół w Marcinowicach

Głosuj

Oddać można codziennie dziesięć głosów z różnych adresów e-mail z domowego komputera lub dowolną ilość z każdego komputera w miejscu publicznym (szkoły, przedszkola, urzędy, biblioteki, przychodnie zdrowia itp.). I tak do 2 czerwca. Pokażmy, że mamy w sobie moc i razem sprawmy wielką radość dzieciom. Marcinowice mają dużą szansę na zwycięstwo w konkursie „Podwórko Nivea Rodzinne Miejsce Zabaw”.

Jak głosować?

Głosowanie odbywa się na stronie internetowej www.nivea.pl/podworko Po wyszukaniu lokalizacji Marcinowice należy kliknąć na „GŁOSUJ”. Następnie należy wpisać adres e-mail i przepisać kod antyspamowy. Ostatni i najważniejszy krok to wejście na swoją pocztę i w wiadomości o oddaniu głosu kliknięcie na link aktywacyjny, potwierdzający oddanie głosu. Głosować można również poprzez Facebook. Co ważne z prywatnego komputera można wysłać codziennie do dziesięciu głosów (każdy z innego adresu mailowego). Z komputerów ogólnodostępnych (w szkołach, ośrodkach kultury, urzędach, bibliotekach) głosować można do woli.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *