Giełda minerałów po raz trzeci

Galeria Świdnicka zaprasza mieszkańców Świdnicy i Dolnego Śląska na III Giełdę minerałów i biżuterii z kamieni szlachetnych. Impreza odbędzie się 13 i 14 lutego.

minerały fb

Zaoferujemy Państwu prawdziwą ucztę wrażeń edukacyjnych. Będzie można podziwiać wiele interesujących okazów jak np. minerały Dolnego Ślaska i tu : Kalcyty, Kwarce , Jaspisy oraz ciekawe Agaty z Krainy Wygasłych Wulkanów. Nie zabraknie również skamieniałości z Jury Krakowsko – Częstochowskiej oraz kolekcjonerskich okazów Septarii Syderytowych. Na imprezie znajdziecie Państwo również niepowtarzalną biżuterię z kamieni, robioną przez wystawców, charakteryzującą się bogatym wzornictwem i oryginalnością. Będzie można podziwiać : minerały łączone z naturalnymi produktami typu: muszla , drewno, konopie czy też len oraz wyroby z kamienia jak np. jaja, świeczniki, wazony. Urokiem zachwycą również kolorowe Agaty z Maroka, Geody Ametystowe z Brazylii czy też Piryty z Peru – zachęca Kamil Janicki, specjalista ds. marketingu z Galerii Świdnickiej.

Zapraszamy rodziny z dziećmi, gdyż właśnie dla najmłodszych Galeria Świdnicka przygotowała w niedzielę 14 lutego warsztaty edukacyjne w dwóch postaciach:

  1. GEO – ZABAWA – to zabawa podczas, której dzieci poznają pradawne ślimaki, amonity, trylobity. Bawimy się w małych ODKRYWCÓW – PALEONTOLOGÓW, dzieci będą wydobywać prawdziwe skamieniałości sprzed milionów lat i ozdabiać własnego amonita.
  2. WARSZTATY AGATOWE– dzieci będą miały możliwość własnoręcznie oszlifować agat i odkryć tajemnicę agatowych wzorów

III Giełda Minerałów i biżuterii z kamieni szlachetnych to przyjemny akcent w Dniu Św. Walentego.

Zapraszamy więc wszystkich, którzy cenią sobie nie banalne spędzanie czasu, lubią podziwiać dary natury i kochają przyrodę. Proszę zarezerwować termin 13-14 luty 2016 na spędzenie czasu z Galerią Świdnicką – zapraszają organziatorzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *