„Gazela Biznesu 2015” dla firmy z Jaworzyny Śląskiej

Już po raz trzeci jaworzyńska firma B&W Sp. z o.o. znalazła się w gronie najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. Potwierdzeniem tego faktu jest otrzymanie prestiżowej statuetki „Gazela Biznesu 2015”.

gazela

Wyróżnienie podczas uroczystej gali, która odbyła się we Wrocławiu, odebrał Paweł Bujak – Prezes Zarządu B&W Sp. z o.o. w Jaworzynie Śląskiej, wcześniej przedsiębiorstwo otrzymało tę nagrodę w 2013 i 2014 roku.

B&W Sp. z o.o.to dynamicznie rozwijające się w ostatnich latach przedsiębiorstwo, funkcjonuje na polskim rynku od 2003roku i specjalizujące się w kompleksowej budowie instalacji technologicznych i procesowych: ich projektowania, kosztorysowania, produkcji, dostawy, montażu wraz z uruchomieniem systemów, dla przemysłu spożywczego, chemicznego, farmaceutycznego oraz browarniczego.

Firma ponadto niedawno uruchomiła drugi zakład w Jaworzynie Śląskiej, który zajmuje się projektowaniem i wykonywaniem ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej: zbiorników magazynowych o różnych pojemnościach, pasteryzatorów, mieszalników procesowych, zbiorników ciśnieniowych jak i platform i podestów.

B&W Sp. z o.o.zatrudnia ponad stu pracowników i współpracowników z terenu gminy Jaworzyna Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *