Galeria Świdnicka żegna się z Salonami Jubilerskimi „Wielgus”

Ze zdziwieniem i z dużym zaskoczeniem przyjęliśmy informację, że Galeria Świdnicka nie przedłużyła umowy najmu naszej firmie. Bez żadnych argumentów i rozmów „podziękowano” nam za współpracę, a lokal wynajęto firmie sieciowej z branży jubilerskiej. Jednakże pomimo napotkanych trudności, działamy i rozwijamy się dalej.

W związku z tym Szanowni Klienci, z przykrością informujemy, że 11 marca 2017 roku będzie ostatnim dniem naszej działalności w Galerii Świdnickiej. Niestety z nieznanych nam przyczyn, nie przedłużono z nami umowy najmu w miejscu, któremu poświęciliśmy tak dużo pracy i energii. Zadowolenie klientów jest i będzie dla nas zawsze największą satysfakcją i motywacją do dalszego rozwoju. Pragniemy Państwa poinformować, że Salony Jubilerskie „Wielgus” prosperują bardzo dobrze, rozwijają się i dalej inwestują. Od 25 lat konsekwentnie i rzetelnie działamy na rynku branży jubilerskiej, tworząc kolejne Salony Jubilerskie, w których mogą Państwo dokonywać zakupów. Stawialiśmy i zawsze będziemy stawiać na profesjonalizm oraz zadowolenie naszych Klientów.

Na pożegnanie zapraszamy Państwa serdecznie na ostatnie zakupy 11 marca 2017 roku do naszego Salonu w Galerii Świdnickiej. Dla naszych klientów przygotowaliśmy specjalny, 15% rabat, na cały asortyment.

Zapraszamy także Państwa do naszych salonów, które mieszczą się w Świdnicy: przy ulicy Długiej 3, ul. Franciszkańskiej 3, pl. Grunwaldzkim 11, ul. Strzegomskiej 11 (pasaż Tesco) oraz w Strzegomiu przy ul. Witosa 5, w Rynku 32 i w Dzierżoniowie przy ulicy Diorowskiej 1 (pasaż Kaufland). A już niedługo znajdziecie nas również w Galerii Victoria w Wałbrzychu.

Do zobaczenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *