Cinema 3D zaprasza na Poranki Familijne

Już od 5 września Cinema 3D w Świdnicy zaprasza na „Poranki Familijne”. W co drugą sobotę świdnickie kino zaprasza rodziców z dziećmi na wspólną zabawę oraz seanse polskich bajek od godziny 10.00.

 

Już od 5 września Cinema 3D w Świdnicy zaprasza na „Poranki Familijne”. W co drugą sobotę świdnickie kino zaprasza rodziców z dziećmi na wspólną zabawę oraz seanse polskich bajek od godziny 10.00.

Sieć kin Cinema 3D oraz TV Studio Filmów Animowanych przygotowało wspaniałą ofertę dla całych rodzin. Za jedyne 10 zł zobaczyć będzie można ponad 45 minutowy seans bajek a tuż po nim odbędą się gry i zabawy dla dzieci oraz zajęcia językowe. Jest to świetna okazja na spędzenia sobotnich poranków w gronie najbliższych a jedno jest pewne, oprócz wartości dydaktycznych jakie niosą ze sobą proponowane filmy animowane, żadne dziecko nie wyjdzie z kina z pustymi rękami.

Pierwszy „Poranek Familijny” już w najbliższą sobotę 5 września. Bajki jakie towarzyszyć będą pierwszemu spotkaniu to „Len” , „Kluskowa Brama” oraz „ O Drwalu i Diable”. Tuż po nich zapraszamy wszystkie dzieci na gry i zabawy z animatorem oraz zajęcia językowe z udziałem Smart Learning Centre.

 

Poranki Familijne wracają do Cinema 3D w Świdnicy. Oprócz tego, że jest to ciekawa okazja do spędzenia wspólnie czasu to dodatkowo wraz z partnerami wydarzenia będziemy przykładać wszelkich starań by Państwa pociechy wyniosły naprawdę pozytywne wartości z takiego poranka i nauczyły się czegoś nowego czy to dzięki bajkom czy na przykład zajęciom językowym. Myślę, że również cena jak i pora jest jak najbardziej dostępna dlatego serdecznie zapraszamy do kina – zachęca Bartosz Zacharski, specjalista ds. kluczowego klienta Cinema 3D w Świdnicy.

 

Bilety w cenie 10zł do nabycia w kasach kina a więcej informacji oraz rezerwacje miejsc na stronie www.cinema3d.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *