Food Truck Show w Świdnicy

Przed Galerią Świdnicką 5 i 6 sierpnia stanie kilkanaście food trucków z najróżniejszymi przysmakami.

W dniach 5 i 6 sierpnia w Galerii Świdnickiej odbędzie się druga edycja imprezy – Food Truck Show. Odbiór zeszłorocznej edycji był tak pozytywny, że postanowiliśmy zorganizować imprezę również w tym roku – tłumaczy Kamil Janicki – Kierownik ds. Marketingu Galerii Świdnickiej.

Burgery, frytki i pizza, ale też owoce morza, chińskie pierogi a także gofry, lody, donuty – restauracje na kółkach, czyli food trucki zawojowały polskie miasta i stały się obowiązkowym elementem ich krajobrazu.

Food Truck Show to świetna okazja do skosztowania kuchni z różnych zakątków świata. Przed Galerią Świdnicką w Świdnicy 5 i 6 sierpnia stanie kilkanaście food trucków z najróżniejszymi przysmakami.

Food Truck Show to nie tylko jedzenie, ale również sposób na spędzenie czasu z przyjaciółmi i rodziną, czas oczekiwania na jedzenie umilać będzie m.in. muzyka na żywo.

Znajdzie się również coś dla najmłodszych, na dzieci czekać będą dmuchańce, malowanie buziek, a animatorzy zorganizują gry i zabawy dla maluchów.

 Food trucki otwarte będą w sobotę 5 sierpnia w godzinach 12.00 – 20.00 oraz w niedzielę 6 sierpnia w godzinach 12.00 – 18.00. Atrakcje dla najmłodszych dostępne będą w sobotę i w niedzielę w godzinach 12.00 – 18.00.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *