Festiwal ulotnego piękna w Żarowie

Rodzinny happening, piana party, a na koniec koncert zespołu Układ Si. Tak w skrócie zapowiada się druga edycja Mydlanego Parku, którą zaplanowano na 1 lipca w Żarowie. Organizatorami przedsięwzięcia są Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie oraz Fundacja Inicjatywa B.

Mydlany Park to miejsce ulotnego piękna, to kilkaset baniek mydlanych w jednym momencie, to happening w ramach którego przestrzeń parku wypełniana jest mydlanymi bańkami. Podczas festiwalu zostaną stworzone kolorowe bańki oraz mydlane tunele o długości kilku metrów. Za pomocą autorskiego, profesjonalnego sprzętu – linek, sznurków i siatek – żarowski park miejski zamieni się w magiczną krainę, przepełnioną mnóstwem ulotnych tworów mydlanych. Zabawa dla dzieci, młodzieży, osób dorosłych i seniorów, ma na celu integrację międzypokoleniową oraz promocję aktywnego wypoczynku – zapowiadają organizatorzy.

Druga edycja festiwalu Mydlanego Parku, została podzielona na dwie części. Pierwsza – „Rodzinny happening” odbędzie się w godzinach 16:00-18:00. Druga część – dedykowana dla młodzieży i osób dorosłych – rozpocznie się o godz. 20:00 a w niej m.in.: piana party, bańki UV, koncerty Bardzo Zielony MC i Układ Si.

Na Mydlany Park zapraszają Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie i Fundacja Inicjatywa B. Startujemy 1 lipca o godzinie 16.00 w Parku Miejskim, ulica Zamkowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *