Festiwal Mąki w Siedlimowicach

Konkurs na najlepszy chleb domowego wypieku „Chlebowzięci”, maraton gier planszowych, nocne zwiedzanie zabytkowego młyna, a na koniec koncert zespołu Dziwoludy, to tylko niektóre atrakcje II Festiwalu Mąki w Siedlimowicach.

Już w sobotę, 2 września w młynie w Siedlimowicach wielkie święto mąki. Po Międzynarodowym Festiwalu Bachowskim, który gościł w zabytkowych murach siedlimowickiego młyna, przychodzi czas na drugą odsłonę Festiwalu Mąki, którego organizatorem jest Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie. Najważniejszym punktem święta będzie konkurs na najlepszy chleb domowego wypieku „Chlebowzięci”. Do konkursu mogą zgłaszać się wszyscy, którzy amatorsko zajmują się wypiekiem chleba. Swoje specjały należy dostarczyć w dniu imprezy do godziny 15:00.

Fundatorem nagród w konkursie „Chlebowzięci” jest piekarnia Pasol-Paco. Regulamin dostępny jest na stroniewww.centrum.zarow.pl.

Ponadto na festiwalowych gości będą czekały specjały przygotowane przez lokalnych i regionalnych pasjonatów zdrowego jedzenia.

Festiwal Mąki w Siedlimowicach: 2 września 2017 r. godzina 14.00-21.00

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *