Festiwal Foodtrucków w Świdnicy – zapraszamy w kulinarną podróż po świecie

Centrum Handlowe E.Leclerc zaprasza na wielkie otwarcie już 15 listopada 2021 r. – od teraz w jednym miejscu mieszkańcy Świdnicy będą mieli możliwość zrobienia zakupów spożywczych oraz skorzystania z punktów produktowo-usługowych.

Ale to nie wszystko! Bo wydarzeniu towarzyszy dodatkowo Festiwal Foodtrucków, który odbędzie się 19 i 20 listopada (piątek i sobota) 2021 r. Odwiedzający będą mogli skorzystać z szerokiego wachlarza oferty restauracji na kółkach. Przed nami podróż po najdalszych zakątkach kulinarnych świata i możliwość spróbowania wielu smaków bez konieczności wyjazdu z miasta. 

Czego będzie można spróbować? M.in. kuchni azjatyckiej (sajgonki, kimchi pork, pierożki gyoza, makaron udon, bułeczki bao), hiszpańskiej (churrosy), polskiej (zapiekanki), węgierskiej (langosz), uzbeckiej (samsy, plow, naleśniki), amerykańskiej (burgery, kurczaki, hot-dogi) i tex – mex (burrito, quesadilla).

Wśród oferty gastronomicznej znajdzie się coś na słono i na słodko, z mięsem oraz w wersji vege.

Wybierz się do Centrum Handlowego E.Leclerc:

– 19 listopada (piątek) w godz. 14.00-21.00

– 20 listopada (sobota) w godz. 11.00-21.00

Koniecznie zarezerwuj czas! Do zobaczenia na Festiwalu Foodtrucków w Centrum Handlowym E.Leclerc przy ul. Strzegomskiej 2 w Świdnicy! 

artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *