Fatalny poniedziałek (FOTO)

DSC 3169

DSC 3169Do dwóch poważnych wypadków doszło wczoraj na drogach powiatu świdnickiego. W Roztoce w zderzeniu dwóch aut i motocykla ucierpiały trzy osoby, natomiast w Strzegomiu na przejściu dla pieszych potrącona została czternastoletnia dziewczyna.

Do dwóch poważnych wypadków doszło wczoraj na drogach powiatu świdnickiego. W Roztoce w zderzeniu dwóch aut i motocykla ucierpiały trzy osoby, natomiast w Strzegomiu na przejściu dla pieszych potrącona została czternastoletnia dziewczyna.

Na szczęście nikt nie zginął, ale zdarzenia były bardzo poważne – podkreśla Katarzyna Czepil, rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy.

W Roztoce renault master z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu, zderzył się z jadącym z naprzeciwka fiatem seicento, a następnie uderzył w nadjeżdżający motocykl. Wszyscy kierowcy pojazdów trafili do szpitala. 23-latek z fiata miał otwarte złamanie lewej ręki i zmiażdżone mięśnie. 42-letni motocyklista wypadek przypłacił otwartym złamaniem obojczyka, natomiast kierowca renaulta miał podejrzenie wstrząsu mózgu i ogólne potłuczenia. – Wszyscy uczestnicy wypadku byli trzeźwi, dodatkowo od kierowcy renault pobrano krew do badań. Policja zabezpieczyła wszystkie trzy uszkodzone pojazdy, a na miejscu okoliczności wypadku sprawdzane były pod nadzorem prokuratora – mówi Katarzyna Czepil. DSC 3169

Tymczasem w Strzegomiu w idącą zebrą 14-letnią dziewczynę wjechał opel astra. Do wypadku doszło przy ulicy Legnickiej. Nastolatka z urazem nogi trafiła do szpitala. Także w tym przypadku kierowca – 44-latek z Jawora był trzeźwy.

Do groźnie wyglądającej kolizji doszło także dzisiaj rano w Boleścinie. Volkswagen passat zderzył się z chevroletem. 29-latek z volkswagena, który spowodował wypadek został ukarany mandatem karnym w wysokości 500 zł i sześcioma punktami karnymi

(ram)

{gallery}galerie/150428wypadki{/gallery}

{fcomment}

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *