Fair play urzędników

siatka-urzad

siatka-urzadMistrzostwa zdobyć się nie udało, ale na osłodę była nagroda fair play. Zespół świdnickich urzędników wziął udział w XIX Mistrzostwach Polski w Piłce Siatkowej Pracowników Samorządowych, które miniony weekend zorganizowano w Redzie.

Mistrzostwa zdobyć się nie udało, ale na osłodę była nagroda fair play. Zespół świdnickich urzędników wziął udział w XIX Mistrzostwach Polski w Piłce Siatkowej Pracowników Samorządowych, które miniony weekend zorganizowano w Redzie. siatka-urzad

Świdniczanie debiutowali na imprezie. Rozegrali pięć meczów. Pokonali 2:0 drużynę z Rzeszowa oraz przegrali po 0:2 z Stargardem Gdańskim, Wrześnią, Toruniem i Bydgoszczą. W ostatecznym rozrachunku dało to 19 miejsce na 31 zespołów. Mistrzem zostali samorządowcy ze Stargardu Gdańskiego. Drugie miejsce zdobył Powiat Nyski, a trzecie Człuchów.

Urzędnicy ze Świdnicy pokazali jednak prawdziwego ducha sportowej rywalizacji za co otrzymali puchar i nagrodę „Fair Play” zawodów.

Rywalizacja była niezwykle zacięta i stała na bardzo wysokim poziomie, co nas na początku zaskoczyło. Mimo tego, że byliśmy debiutantami w rozgrywkach nie ustępowaliśmy pola weteranom. Cieszy nas uzyskany wynik, a szczególnie nagroda „fair play” – mówi Agnieszka Papierz, kapitan świdnickiej drużyny samorządowców. Oprócz niej w zespole grali: Agnieszka Fiłonowicz, Dorota Kudzia-Moskal, Małgorzata Lubandy, Marek Fiłonowicz, Kacper Siwek, Marcin Bronikowski,Grzegorz Pospiszil i Tomasz Kościów.

(ram)

{fcomment}

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *