Facet, co kocha kolczyki

niepokorny_denis1Denis Owsianny to młody outsider o duszy artysty. Lubi szokować swoim wyglądem. Ma 6 kolczyków – w nosie, uchu i na wargach a jego największą pasją jest teatr.

Denis Owsianny to młody outsider o duszy artysty. Lubi szokować swoim wyglądem. Ma 6 kolczyków – w nosie, uchu i na wargach a jego największą pasją jest teatr.niepokorny_denis1

Chłopak podkreśla, że to babcia zaszczepiła w nim miłość do teatru. Swoją pierwszą sztukę obejrzał, gdy miał 4 lata, dziś sam gra na scenicznych deskach, a nawet reżyseruje spektakle.

– Babcia co niedziele ciągnęła mnie do Teatru Lalki i Aktora, a ja się nie broniłem, bo szczerze mówiąc, strasznie mi się to podobało i to babci zawdzięczam wpojenie we mnie zamiłowania do sztuki – przyznaje Denis Owsianny. Teraz oryginalny nastolatek pracuje nad musicalem „Król Lew”, w którym pełni rolę reżysera oraz kierownika artystycznego.

– Musical ten przygotowuję z gruąa teatralną „Żarówka”, którą założyłem wraz ze znajomymi, oddającymi się sztuce tak samo jak ja – mówi wałbrzyszanin. Rozśpiewana historia małego lwa Simby to już drugi spektakl teatralnej grupy „Żarówka”. Wcześniej publiczność obejrzała „Przygody Piotrusia Pana”. Denis wyznaje, że zawsze chce zaskakiwać ludzi sztuką teatralną, przenosząc wersję filmową na deski sceny.

– Chcę niemożliwe akcje i sceny filmowe przenieść w realny świat, znajdując rozwiązanie fikcyjnych zdarzeń, aby wyglądały zjawiskowo na scenie – tłumaczy młody artysta. Denis wyróżnia się na tle rówieśników nie tylko zainteresowaniami.

– Uwielbiam podarte spodnie rurki, sweterki i trampki. W moim stylu są również nietypowe fryzury. Nie lubię być szary, zawsze chcę być jak najbardziej kolorowym osobnikiem Wałbrzycha – wyznaje nastolatek. Denis szokuje również swoimi kolczykami, których ma w ciele całkiem sporo – septum (kolczyk w przegrodzie nosowej), 2 tunele na lewym uchu (jeden 8 mm drugi 4mm), snake bites (kolczyki po obu stronach wargi) i przebita chrząstka w uchu.

Fot. użyczone

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *