Ekstremalnie pod dachem

Ta zabawa może okazać się trudniejsza niż tradycyjna wersja pod gołym niebem. Już za tydzień, w sobotę, 7 kwietnia w Świdnicy odbędą się niezwykłe zawody – triathlon pod dachem. Areną zmagań najtwardszych z twardych sportowców będzie pływalnia Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Obiekt, w którym kręcono zdjęcia do znakomitego filmu Łukasza Palkowskiego ,,Najlepszy”, odbędzie się MARCONI INDOOR TRIATHLON ŚWIDNICA. Lista zapisów wypełniła się bardzo szybko. Na starcie stanie 60 śmiałków, którzy kolejno zmierzą się z 10 minutami pływania w basenie, 20 minutową jazdy na rowerze stacjonarnym i na zakończenie 15 minutami biegu po bieżni mechanicznej…

Jak poradzą sobie zawodnicy? Warto samemu się o tym przekonać. Wstęp na zawody jest wolny. Początek o 9.00. Ceremonia zakończenia ok. 14.30.

Organizatorem wydarzenia jest KS Neptun Świdnica. Zawody wspierają: Urząd Miejski w Świdnicy, Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji, Fitness World – Galeria Świdnicka, Świdnicka Grupa Biegowa, Gminny Ludowy Klub Sportowy ,,Świdnica”.  Warto przy tym zauważyć, że po RST Półmaratonie Świdnickim, Biegu Noworocznym ZUPBADURA oraz AKTYWNI24 – Galeria Świdnicka, MARCONI INDOOR TRIATHLON ŚWIDNICA to kolejna impreza sportowa w Świdnicy, której potencjał dostrzegają lokalni przedsiębiorcy i wspierają wydarzenie jako sponsor tytularny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *