Eko Architektura, czyli Twój wymarzony domek letniskowy – wywiad z dyrektorem Przemysławem Balcewiczem

Eko Architektura, to wiodący producent domków letniskowych na sprzedaż na rynku architektonicznym. Firma specjalizuje się w tworzeniu nowoczesnych, drewnianych projektów, które doskonale wkomponowują się w wakacyjny klimat lasu, jeziora, czy też działki. O sukcesie i wyjątkowości Eko Architektury, opowiada dyrektor firmy – Przemysław Balcewicz.

Ekologiczne, prozdrowotne budownictwo

Panie Dyrektorze, dlaczego akurat Eko Architektura?
Odpowiedź może wydawać się banalna. Domki wykonane są z drewna, czyli jednego z najbardziej uniwersalnych i ekologicznych surowców odnawialnych. Nasze projekty są po prostu eko, nie tylko ze względu na materiał używany do ich budowy, ale również jego niezwykłe właściwości. Należy wspomnieć o tym, że drewno podczas obróbki nie wymaga tylu nakładów energetycznych co inne surowce, a to przyczynia się do ochrony naszego środowiska. Również ocieplanie domku letniskowego nie wymaga zużycia dużej ilości energii.

Zwróćmy uwagę na kwestie zdrowotne. Mówi się o tym, że drewno służy naszemu zdrowiu. Jak to jest w przypadku Waszych domków?
Drewniane domki, to właściwie idealne miejsce do życia dla alergików, czy też osób z natury bardzo nerwowych. Z pewnością wiele osób zada sobie teraz pytanie: Jak domek letniskowy może przyczynić się do pozytywnego wpływu na nasze zdrowie? Otóż sęk tkwi w ciekawych właściwościach drewna, takich jak.:

  • zawartość naturalnych olejków eterycznych otrzymywanych z żywicy,
  • elektrostatyczność,
  • jego kolor.

Olejki eteryczne korzystnie wpływają na pracę ludzkiego układu oddechowego. Natomiast kolor drewna działa niczym środek uspokajający. Domek letniskowy, to idealne miejsce by móc się wyciszyć, zrelaksować i oczyścić umysł. Drewno zapobiega również gromadzeniu się energii elektrostatycznej, która jest odpowiedzialna za unoszenie się kurzu. Stąd stwierdzenie, że jest to miejsce sprzyjające alergikom.

Drewniane domki letniskowe na zamówienie – sukces architektoniczny

Czy klient może zgłosić się do Was z własną wizją domku letniskowego?
Oczywiście! Często zgłaszają się do nas osoby z gotowym już projektem wymarzonego domku letniskowego. W naszej firmie pracuje grono wykwalifikowanych ekspertów, którzy intensywnie pracują nad opracowaniem planu działania, wyceną i realizacją całego projektu. Zdarza się również, że klient wybrał jedną z naszych koncepcji, ale chciałby wprowadzić drobne modyfikacje. W tym przypadku również staramy się iść kupującym na rękę. Jeśli tylko jest to możliwe biorąc pod uwagę wytrzymałość konstrukcji i bezpieczeństwo, wprowadzamy wszelkie preferowane przez klienta zmiany.

Co więcej nasz zespół oferuje wspólne stworzenie projektu od podstaw. Pracujemy z architektami, grafikami, projektantami wnętrz i kontrolerami jakości. Mamy również własny dział logistyczny. To właśnie jego załoga dba o terminowość i ułożenie planu działania. Jeśli klient gustuje w gotowych rozwiązaniach, mamy również zaprojektowane już przez naszych fachowców domki letniskowe na sprzedaż.

Domki letniskowe Eko Architektury są objęte gwarancją. Czy może Pan przybliżyć nam ogólne jej warunki?
Zgadza się, nasze produkty objęte są gwarancją. Staramy się aby nasze domki letniskowe budowane były z zachowaniem wysokiej jakości. Nie bez powodu jesteśmy wiodącym producentem domków na rynku. Jednak mimo naszych szczerych chęci i bardzo skrupulatnej kontroli produkcji, nie raz może pojawić się wada fabryczna. Jeśli klient po odebraniu przesyłki dopatrzy się błędu, czy też skazy, może odesłać do nas produkt w stanie nienaruszonym. Dlatego tak ważne jest by zachować wszystkie dołączone do przesyłki dokumenty oraz dowód zakupu. Oczywiście, zawsze staramy się sprostać oczekiwaniom naszych klientów i dostarczać im produkty wykonane na najwyższym poziomie.

Co Was wyróżnia na tle podobnych firm istniejących na rynku?
Cieszymy się niezwykle wysoką renomą wśród naszych klientów, co jeszcze bardziej motywuje nas do usprawniania procesów sprzedażowych i stałego podnoszenia standardów oferowanych przez nas usług. Wciąż doskonalimy nasze produkty. Dlaczego nasza firma jest tak wyjątkowa? Przede wszystkim proponujemy najlepsze ceny na rynku, który stale monitorujemy. Naszym założeniem jest oferowanie klientom domków letniskowych na sprzedaż z dobrego gatunku drewna, po najniższej możliwej cenie. Zamówienia realizujemy w błyskawicznym tempie. Staramy się by czas produkcji nie przekraczał 4-6 tygodni. Jeśli produkcja wymaga od nas większego zaangażowania i termin realizacji może ulec zmianie, informujemy klienta o tym na bieżąco. Szczycimy się również rewelacyjną ofertą zestawu premium. Jednak uważam, że możliwość urzeczywistnienia własnej wizji domku letniskowego, to coś co najbardziej nas wyróżnia spośród innych firm architektonicznych. Prowadzimy niełatwy biznes, który przede wszystkim kieruje się potrzebami klienta. Nieprzypadkowo już tak wielu z nich obdarzyło nas zaufaniem.

Cieszymy się niezwykle wysoką renomą wśród naszych klientów, co jeszcze bardziej motywuje nas do usprawniania procesów sprzedażowych i stałego podnoszenia standardów oferowanych przez nas usług. Wciąż doskonalimy nasze produkty. Dlaczego nasza firma jest tak wyjątkowa? Przede wszystkim proponujemy najlepsze ceny na rynku, który stale monitorujemy. Naszym założeniem jest oferowanie klientom domków letniskowych na sprzedaż z dobrego gatunku drewna, po najniższej możliwej cenie. Zamówienia realizujemy w błyskawicznym tempie. Staramy się by czas produkcji nie przekraczał 4-6 tygodni. Jeśli produkcja wymaga od nas większego zaangażowania i termin realizacji może ulec zmianie, informujemy klienta o tym na bieżąco. Szczycimy się również rewelacyjną ofertą zestawu premium. Jednak uważam, że możliwość urzeczywistnienia własnej wizji domku letniskowego, to coś co najbardziej nas wyróżnia spośród innych firm architektonicznych. Prowadzimy niełatwy biznes, który przede wszystkim kieruje się potrzebami klienta. Nieprzypadkowo już tak wielu z nich obdarzyło nas zaufaniem

Pod tym adresem mogą Państwo zobaczyć projekty domków letniskowych: https://domkiekoarchitektura.pl/Produkty/domy-letniskowe-i-sauny

• artykuł ekspercki •

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *