Dziurawe drogi – kiedy remonty?

ddzdziur

ddzdziurPo styczniowym ataku zimy odwilż na początku lutego odkryła, w jakim stanie są nasze drogi. Łatanie dziur na drogach powiatowych i wojewódzkich oraz w Dzierżoniowie już trwa, w Bielawie rozpocznie się po rozstrzygnięciu przetargu.
Po styczniowym ataku zimy odwilż na początku lutego odkryła, w jakim stanie są nasze drogi. Łatanie dziur na drogach powiatowych i wojewódzkich oraz w Dzierżoniowie już trwa, w Bielawie rozpocznie się po rozstrzygnięciu przetargu.
ddzdziur

We wtorek 5 lutego Zarząd Dróg Powiatowych w Dzierżoniowie zaczął łatanie dziur masą na gorąco. Rozpoczęto wtedy prace na drodze powiatowej na odcinku Uciechów-Jaźwina. 6 lutego doraźne remonty zaczęto na drodze wojewodzkiej nr 384 w Sieniawce, dzień później – na trasie Jaźwina-Jędrzejowice.

Jeśli chodzi o drogę wojewódzką Dzierżoniów-Łagiewniki, Zarząd Dróg Powiatowych ma w utrzymaniu dwa jej odcinki – w Sieniawce i w Uciechowie. Pozostałe odcinki podlegają Polimeksowi Mostostal – firmie, która wykonuje przebudowę drogi w ramach umowy z Dolnośląską Służbą Dróg i Kolei. Droga Dzierżoniów-Łagiewniki tradycyjnie, praktycznie bez względu na porę roku, przypomina szwajcarski ementaler. Na tym jednak skojarzenia ze Szwajcarią się kończą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *