Dziki wybiegły na drogę K-8

wyp

wypSamochód ciężarowy przystosowany do przewożenia materiałów niebezpiecznych wpadł do rowu. Kierowca chwilę wcześniej uniknął zderzenia z przebiegającymi przez drogę dzikami. Do zdarzenia doszło na trasie K-8 niedaleko wjazdu do Niemczy w poniedziałek 3 grudnia tuż po godz. 6.30.

 

Samochód ciężarowy przystosowany do przewożenia materiałów niebezpiecznych wpadł do rowu. Kierowca chwilę wcześniej uniknął zderzenia z przebiegającymi przez drogę dzikami. Do zdarzenia doszło na trasie K-8 niedaleko wjazdu do Niemczy w poniedziałek 3 grudnia tuż po godz. 6.30.wyp

Jak ustalili policjanci z Ruchu Drogowego, 35-letni mieszkaniec Paczkowa jechał z Kłodzka na Wrocław zestawem ciężarowym marki Volvo. Kiedy przejeżdżał 75,5 km drogi (niedaleko wjazdu do Niemczy), na drogę wyskoczyły nagle dziki, które przebiegały przez jezdnię. Kierujący chcąc uniknąć kontaktu z tymi zwierzętami skręcił w prawo, przejechał przez pobocze, a następnie wpadł do rowu.

W wyniku tego zdarzenia nikt nie odniósł obrażeń ciała. Kierujący samochodem ciężarowym Volvo był trzeźwy.

Samochód jest przystosowany do przewożenia niebezpiecznych materiałów, lecz w momencie tego zdarzenia jechał pusty. Na czas wyciągnięcia pojazdu z rowu, policjanci kierowali w tym miejscu ruch wahadłowo. Utrudnienia potrwały do godziny 10.15.

*zdjęcie jest jedynie ilustracją do textu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *