Dziewczyny z Gimnazjum nr 3 mistrzyniami „siatki”

O tym, że regularne treningi w danej dyscyplinie sportu przynoszą rezultaty przekonały się rywalki uczennic Gimnazjum nr 3 w Świdnicy, a w zasadzie zawodniczek MKS Polonii. Siatkarki z „trójki” zdominowały turniej z udziałem czterech świdnickich gimnazjów.

siatka-g3-4

Zawody rozegrane 12 grudnia na gościnnej hali Gimnazjum nr 3 zorganizowane zostały przez Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji. Cztery przybyłe reprezentacje świdnickich gimnazjów walczyły o kolejne punkty do rywalizacji „Współzawodnictwa szkolnego 2016-2017”. Uczennice trójki tym samym umocniły się na prowadzeniu w rozgrywkach dziewcząt. Zagrają też na dalszych szczeblach rozgrywek w finale powiatu 4 stycznia 2017 r. Turniej rozegrany był systemem każdy z każdym. Gimnazjum nr 3 wysoko wygrywały wszystkie mecze, przeciwniczki miały problem ze zdobyciem dziesięciu punktów w secie. W meczach o dalsze miejsca spotkania były już bardziej wyrównane. Ostatecznie druga lokata przypadła G1, trzecia G4 i czwarta G2.

Na zakończenie imprezy zwycięskim zespołom wręczono pamiątkowe dyplomy oraz medale. Na wszystkie zawodniczki czekał też słodki poczęstunek w postaci piernika. Wyróżnione zostały również najlepsze zawodniczki w drużynach: Katarzyna Całka (G-1), Kaja Sobczyk (G-2), Katarzyna Kołtunowicz (G-3), Julia Działowska (G-4).

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *