Dzień pluszowego misia

Mały, duży, bury, kolorowy, milutki, z kokardką czy w kubraczku… Każdy posiada bądź posiadał własnego ulubionego misia pluszowego. Jest to jedna z najpopularniejszych zabawek w Europie już od XIX wieku!

Dzień pluszowego misia 1

Miś pluszowy nieodłącznie kojarzony jest z beztroskim czasem dzieciństwa. Dzisiaj w każdym sklepie z zabawkami możemy natknąć się na pluszowe misiaki. Często są one bohaterami powieści, bajek, filmów i piosenek tak jak m. in. Kubuś Puchatek, Coralgol, Paddington, Miś Uszatek, Yogi, Rupert, Mój Brat Niedźwiedź, Mały Miś, Troskliwe Misie czy Gumisie. Nie można wyobrazić sobie świata bez uroczego, łagodnego misia. Klasa 3 c postanowiła uczcić to wyjątkowe święto przynosząc do szkoły swoich pluszowych przyjaciół.

To najważniejsza zabawka w życiu dziecka, wiele razy był dla nas kumplem do zabawy, kompanem podróży, przyjacielem, któremu można wszystko powiedzieć.

Uczniowie klasy III c ze Szkoły Podstawowej im. M. Konopnickiej w Jaworzynie Śląskiej w składzie: Małgorzata Brońska, Michał Cybulski, Karolina Dudoń, Maria Elżbieciak, Piotr Faber, Mateusz Gołębiowski, Dawid Kańko, Katarzyna Kołodziej, Oliwia Kutyła, Marika Maziarz, Julia Plizga, Karol Potoniec, Elwira Rutka, Paulina Rychtanek, Oskar Sowa, Kinga Wiącek, Norbert Zarębski, której opiekunem jest Jolanta Mikołajczyk.

Dzień pluszowego misia 2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *