Dzień Dziecka w Cinema3D

Kino CINEMA 3D w Świdnicy oraz Fundacja Ładne Historie zapraszają do wspólnego świętowania Dnia Dziecka w kinie, już 1 czerwca.

Kino Cinema 3D w Świdnicy wspiera tegoroczną edycję projektu „Lato na podwórku” organizowanego przez Fundację Ładne Historie. Akcja ta ma na celu organizację działań edukacyjnych i animacji na świdnickich podwórkach. Zwraca ona uwagę na problem z nawiązywaniem relacji wśród dzieci a także spełnia rolę odkrywania umiejętności i talentów naszych pociech. W poprzednich latach akcja obejmowała trzy świdnickie podwórka jednak w tym roku obszar działań ma zostać rozszerzony do pięciu. W najbliższą sobotę, 1 czerwca będzie można wesprzeć akcję na terenie CINEMA 3D w Świdnicy gdzie zbiórkę będą prowadzić wolontariusze „Lata na podwórku”. Ponad to od godziny 12:30 do 16:00 będą prowadzone zabawy i animacje dla dzieci. Kino przygotowało także specjalny bajkowy kącik do zdjęć ze specjalnymi ściankami z najnowszych animacji dla dzieci.

Oczywiście w kinie nie może zabraknąć także ciekawych propozycji na Dzień Dziecka na wielkim ekranie! Najmłodsi widzowie będą mogli zobaczyć najnowszą animację reżysera „Shreka 2” oraz „Gnomeo i Julii” czyli „Paskudy. UglyDolls” która swoja premierą mają już w piątek 31 maja. Oprócz tego zobaczyć będzie można „Krainę Cudów” i animację „Panda i Banda”. CINEMA 3D z okazji Dnia Dziecka przygotowało także specjalne, przedpremierowe pokazy hitu „Sekretne Życie Zwierzaków Domowych 2”. Starsze dzieci będą mogły wybrać się na filmową wersję jednej z najsłynniejszych bajek Disneya „Aladyn” a także dobrze się bawić z filmem „Pokemon: Detektyw Pikachu”. W repertuarze znajdzie się również polska propozycja dla całej rodziny, film „Dzień Czekolady” m.in. z Tomaszem Kotem, Dawidem Ogrodnikiem czy Magdaleną Cielecką.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *