Dzień Babci i Dziadka

Kochane babcie, drodzy dziadkowie, bardzo prosimy, abyście co dzień pili na zdrowie: sok marchewkowy, pomarańczowy, pomidorowy,jedli cytryny, chociaż Wam od nich kwaśnieją miny. Wiecie dlaczego? Żebyście byli silni i zdrowi i do zabawy z nami gotowi!

dzień babci i dziadka 1

Takie optymistyczne życzenia popłynęły do babć i dziadków od przedszkolaków i uczniów. Uroczystość Dnia Babci i Dziadka odbyła się 28 stycznia na sali gimnastycznej i zgromadziła bardzo wielu gości. Piękne jasełka zaprezentowali uczniowie klasy IV i tym samym wprowadzili gości w kolędowy nastrój. Klasy I-III składały noworoczne życzenia i kolędowały, umilając nam koncert grą na instrumentach. Na zakończenie przedszkolaki wzruszyły swoimi życzeniami oraz piosenką i tańcem. To była wspaniała uroczystość, która nam wszystkim na długo zapadnie w pamięci.

Chcielibyśmy pochwalić się również jakże ważnymi obchodami uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka. Poprzedziły je długotrwałe próby, ale było warto. Popisy naszych umiejętności oglądała bardzo wyrozumiała publiczność – kochane Babcie i Dziadkowie, którzy bardzo licznie odpowiedzieli na nasze zaproszenie. Goście obejrzeli przedstawienie, słuchali gry na fletach, recytacji wierszy i śpiewu piosenek. Otrzymali też własnoręcznie wykonane przez wnuki upominki. Na ich twarzach malowało się wzruszenie, radość i duma, a brawom nie było końca.

Uczniowie klasy II ze Szkoły Podstawowej w Pastuchowie w składzie: Banasik Oliwia, Chojniak Oliwia, Feszter Maria, Jakubska Amelia, Jaroszewska Julia, Kruźlak Mikołaj, Lądowski Krystian, Madaj Szymon, Maj Bartłomiej, Maj Martyna, Malina Bartosz, Mazur Paweł, Papierz Michał, Policht Kinga, Prasał Eryk, Sas Wiktor, Smok Adam, Sołtys Bartosz, Stelmach Angelika, Tomaszewska Laura, Wojciechowska Maja, Ziółkowska maja wraz z opiekunem Haliną Plata.

dzień babci i dziadka 2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *