Dziecko walczy o życie

ANTOS

ANTOSWAŁBRZYCH. Antoś Furmaniak urodził się 14 grudnia 2010 roku w Wałbrzychu. W szóstym tygodniu życia…

Antoś Furmaniak urodził się 14 grudnia 2010 roku w Wałbrzychu. W szóstym tygodniu życia podczas badań wykryto u niego nowotwór złośliwy o nazwie neuroblastoma.

ANTOS

W związku z jego chorobą publikujemy list od rodziców Antosia.

„28 stycznia wykryto u naszego synka, który ma zaledwie siedem tygodni, nowotwór złośliwy kręgosłupa. Jedna część znajduje się w części lędźwiowej kręgosłupa i ma wymiar 4,5 cm na 2,5 cm. Połączona jest z drugą częścią wypełniającą całkowicie kanał kręgowy, która dodatkowo uwypukla się obustronnie do otworów międzykręgowych. Aktualnie Antoś jest leczony w Klinice Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii we Wrocławiu, w której przeszedł drugi z dziewięciu zaplanowanych zabiegów chemioterapii. Leczenie i rehabilitacja to wieloletni wysiłek wielu osób – lekarzy i rehabilitantów a wszystko to wiąże się z bardzo dużymi kosztami. Profesorowie po szczegółowych badaniach szacują, że okres rehabilitacji, będzie trwał do pięciu lat. Jest to długotrwały i bardzo kosztowny proces, którego jeden miesiąc to wydatek od kilku do kilkunastu tysięcy złotych. NFZ i Fundacja pokryją co najwyżej kilkutygodniowy okres niezbędnej rehabilitacji, dlatego też pragnąc umożliwić naszemu Antosiowi powrót do poprawnej sprawności fizycznej, apelujemy o pomoc finansową w celu zapewnienia funduszy dających naszemu dziecku nadzieję.

Dziękujemy za okazane wsparcie ludziom dobrej woli – Rodzice.”

Przekaż 1 procent podatku na adres fundacji, którą objęty jest Antoś:

Fundacja POMOCNA DŁOŃ, Iwona Olimpia Kaniewska 58-371 Boguszów-Gorce ul. R. Traugutta 12 konto Bank PKO S.A. O/Wałbrzych 56 1020 5095 0000 5302 0096 2209 KRS 0000281163 z dopiskiem DLA ANTOSIA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *