Dzieciaki wygrały 35 tysięcy złotych!

Dzieciaki ze świdnickiej Chaty SKSK podzieliły się pozytywną energią i wygrały aż 35 tysięcy złotych!

Dzieciaki z CHATY SKSK Sikorskiego, przed chwilą,  12 września, wygrały główną nagrodę 35000 zł w 14. edycji finału akcji: „Domy Pozytywnej Energii”. Radości nie było końca, tym bardziej że organizatorzy Gali  umiejętnie stopniowali napięcie przy ogłaszaniu wyników. Gdy dzieci straciły już nadzieję, okazało się że to właśnie CHATA SKSK  ze Świdnicy jest głównym finalistą. Dzieciaki oszalały z radości: skakały, piszczały, krzyczały…. – relacjonuje na gorąco redakcji „Wiadomości Świdnickich” Beata Stempniak.
Aby próbować swoich sił w walce o wygraną, uczestnicy mieli napisać scenariusz  gry terenowej z opisem zadań do wykonania, przybliżającym graczom symbole narodowe i tematy związane z historią Polski sprzed 100 lat. Tytuł przewodni tegorocznej edycji to: „Z energią świętujemy stulecie odzyskania niepodległości Polski”. Zabawy przewidziane w grze były nie tylko kreatywne i edukacyjne, ale również dostarczały wiele radości podczas kilku godzinnej zabawy w terenie.
Gala Finałowa odbyła się w Krakowie na Kopcu Kościuszki, gdzie dzieciaki mają oprócz wygranej moc atrakcji o charakterze edukacyjnym z motywem historycznym.
Więcej w poniedziałkowym wydaniu „Wiadomości Świdnickich”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *