Dzień Kobiet z Kinem na Szpilkach

kino 08

kino 08W czwartek 5 marca o godzinie 17:00 kino CINEMA3D wraz Galerią Świdnicką oraz Stowarzyszeniem Kobiet w Świdnicy zaprasza wszystkie Panie na specjalną, przygotowaną z okazji Dnia Kobiet edycję Kina na Szpilkach .

W czwartek 5 marca o godzinie 17:00 kino CINEMA3D wraz Galerią Świdnicką oraz Stowarzyszeniem Kobiet w Świdnicy zaprasza wszystkie Panie na specjalną, przygotowaną z okazji Dnia Kobiet edycję Kina na Szpilkach.

kino 08

Zbliżająca się wiosna będzie idealną okazją dla Pań do tego aby zaznajomić się z nowymi propozycjami kosmetyków, skorzystać z porad dietetyków czy kosmetyczek. Do tego na wszystkie Panie czeka tradycyjna lampka szampana i poczęstunek. Kulminacyjnym punktem wieczoru będzie pokaz Chippendeales z grupy Army of Lovers.

Propozycją filmową na ten wyjątkowy wieczór jest przedpremierowy pokaz francuskiej komedii – „Seks, miłość i terapia”. Film opowiada historię Lamberta, który jest uzależniony od seksu. Żeby wyjść z nałogu postanawia zostać doradcą dla par mających problemy. Wszystko idzie dobrze do momentu, gdy zatrudnia asystentkę, piękną i pociągającą Judith.

Seks, miłość i terapia to pełna humoru, francuska komedia romantyczna w gwiazdorskiej obsadzie. W filmie zobaczymy takie gwiazdy francuskiego kina jak Sophie Marceau czy Patrick Bruel. Jestem przekonana że tytuł, który proponujemy tego wieczoru przypadnie do gustu wszystkim Paniom  – mówi Katarzyna Dzwoniarska, dyrektor kina CINEMA3D w Świdnicy.

Bilety na marcową edycję Kina na Szpilkach do nabycia w kasach kina od 24 lutego w cenie 28 zł/os. 

kino-na-szpilkach

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *