Dzień Kobiet w Galerii Świdnickiej

kino 15

kino 15W tym roku Międzynarodowy Dzień Kobiet w Galerii Świdnickiej to nie tylko 8 marca. Z okazji tego pięknego święta przygotowano szereg rozmaitych atrakcji, wśród których każda z Pań z pewnością znajdzie coś dla siebie.

W tym roku Międzynarodowy Dzień Kobiet w Galerii Świdnickiej to nie tylko 8 marca. Z okazji tego pięknego święta przygotowano szereg rozmaitych atrakcji, wśród których każda z Pań z pewnością znajdzie coś dla siebie.

kino 15

Już w czwartek, 5 marca o godzinie 17.00 kino CINEMA3D wraz z Galerią Świdnicką oraz Stowarzyszeniem Kobiet w Świdnicy zaprasza wszystkie Panie na specjalną, przygotowaną z okazji Dnia Kobiet edycję Kina na Szpilkach. Kulminacyjnym punktem wieczoru będzie pokaz Chippendeales z grupy Army of Lovers. Propozycją filmową na ten wyjątkowy wieczór jest przedpremierowy pokaz francuskiej komedii – „Seks, miłość i terapia”.

Niedziela, 8 marca to dzień poświęcony modzie. Od godziny 16.00 podczas specjalnie przygotowanego pokazu, niemal wszystkie salony odzieżowe znajdujące się w Galerii Świdnickiej, prezentować będą najnowsze kolekcje wiosna/lato 2015. Oprócz mody kobiecej nie zabraknie również propozycji dla dzieci jak i dla Panów. W trakcie pokazu odbędą się również konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

plakat dzien kobiet copy

Obchody święta wszystkich Pań zakończą się w sobotę, 14 marca podczas pokazów i warsztatów organizowanych przez Galerię Świdnicką wspólnie z Ligą Kobiet Polskich. Od godziny 12.00 do godziny 16.00 odbędą się pokazy fryzur, makijażu, masażu czy dekorowania paznokci przygotowane przez znane świdnickie salony kosmetyczne i fryzjerskie, a także pokazy dekoracji potraw przygotowane przez młodzież Zespołu Szkół nr 1 w Świdnicy. Oprócz tego wszystkie Panie będą mogły skorzystać z porad dietetycznych. Dodatkowo tego dnia zaplanowano ciekawe występy sceniczne, konkursy oraz stoiska prezentujące lokalne rękodzieło.

opr. (bfg), fot. Wiktor Bąkiewicz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *