Dwie osoby nie żyją, a trzecia jest w szpitalu

bielawW Piławie Dolnej przy ul. Głównej 17 czerwca o godz. 4.30 doszło do wypadku drogowego, w wyniku którego śmierć na miejscu ponieśli dwaj młodzi mężczyźni, trzeci z mężczyzn jadący tym samochodem w stanie ciężkim został przewieziony do szpitala.

W Piławie Dolnej przy ul. Głównej 17 czerwca o godz. 4.30 doszło do wypadku drogowego, w wyniku którego śmierć na miejscu ponieśli dwaj młodzi mężczyźni, trzeci z mężczyzn jadący tym samochodem w stanie ciężkim został przewieziony do szpitala.bielaw

Jak ustalili dzierżoniowscy policjanci kierujący samochodem osobowym marki Opel Omega jadąc z Dzierżoniowa w kierunku Piławy Górnej na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, wpadł w poślizg, a następnie zjechał na pobocze doprowadzając do bocznego zderzenia z przydrożnym drzewem, w wyniku czego pojazd rozpadł się na dwie części. Wskutek zdarzenia śmierć na miejscu ponieśli dwaj młodzi mieszkańcy Ząbkowic Śląskich w wieku 21 i 22 lata. Trzeci z uczestników 23-letni mieszkaniec Ząbkowic Śląskich w stanie ciężkim został przewieziony do specjalistycznego szpitala w Polanicy Zdrój. Mężczyzna doznał obrażeń w postacią stłuczenia płuc, obrzęku mózgu, złamania obu kości przedramienia oraz kości skroniowej.

Decyzją prokuratora pojazd został zabezpieczony do badań przez biegłego z zakresu rekonstrukcji wypadków drogowych. Postępowanie mające na celu wszechstronne wyjaśnienie okoliczności tego wypadku prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dzierżoniowie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *