Drużyna Mikołaja w Galerii Świdnickiej

Każdego roku miesiąc grudzień jest magicznym okresem szczególnie dla dzieci. Wszystko to za sprawą obchodów Mikołajek oraz przede wszystkim świąt Bożego Narodzenia. Mali milusińscy kojarzą ten czas z prezentami oraz magicznie tajemniczym św. Mikołajem.

mikolaj

Galeria Świdnicka, pragnąc jak najdłużej utrzymać tę niezwykłą atmosferę, przez cały miesiąc grudzień zaprasza wszystkie dzieci do wspólnej zabawy wraz z drużyną Mikołaja. W każdą sobotę i niedzielę grudnia, aż do świąt w godzinach 13-17 na najmłodszych czekać będzie prawdziwa moc atrakcji.

W programie:

– Strefa Artystyczna – Warsztaty kreatywności dla dzieci, czyli jak zrobić prosto i szybko upominek czy świąteczną ozdobę.

– Strefa Ruchu – Świąteczne zabawy i konkursy ruchowe ( „wyścigi refniferów”, „bieg z prezentami”, „śnieżna bitwa” i inne).

– Strefa Tańca i Piosenki, czyli nauka piosenek i tańców dla dzieci o tematyce świątecznej i zimowej ze specjalnym blokiem: „Twój Mikrofon” czyli możliwość prezentacji piosenek przez dzieci.

– Elfica i Bałwanek zamykający dzieci w Bańkach Gigantach, świąteczne makijaże i tatuaże dla dzieci z mieniącymi się brokatami, kolorowe balony, quizy i zagadki zespołowe o tematyce zimowej i świątecznej, wspólne ubieranie choinki.

Dodatkowo 6 grudnia spotkanie ze Św. Mikołajem i Śnieżynką przy asyście Elfów, blok tańców i piosenek, quiz mikołajowy i mnóstwo upominków do rozdania. Tego dnia Galerię Świdnicką odwiedzi również zespół pieśni i tańca „Mały Jubilat”, który wraz z przyjaciółmi wystąpi ze specjalnie przygotowanym blokiem mikołajkowym.

Drużyna Mikołaja zaprasza do Galerii Świdnickiej…ho ho ho!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *