Dostanie 5 lat za wózki?

policja1

policjaKto kradł wózki dziecięce z klatek schodowych na terenie Dzierżoniowa? Policja mówi, że sprawcą jest się 32-latek. To jemu funkcjonariusze udowodnili podprowadzenie aż sześciu wózków.

Kto kradł wózki dziecięce z klatek schodowych na terenie Dzierżoniowa? Policja mówi, że sprawcą jest się 32-latek. To jemu funkcjonariusze udowodnili podprowadzenie aż sześciu wózków.policja1

Informacje o znikających wózkach od kilku tygodni docierały na policję z kolejnych części miasta. Sprawą zajęli się policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej w Dzierżoniowie. Przełom w sprawie nastąpił 10 kwietnia, kiedy został zatrzymany 32-letni dzierżoniowianin podejrzewany o dokonanie tych przestępstw. Okazało się, że złodziej działał co najmniej od połowy lutego i kradł niezabezpieczone wózki pozostawione na klatkach schodowych. Wybierał głównie markowe i drogie egzemplarze. Ostatnio skradł wózek o wartości 1500 zł. Wstępne czynności doprowadziły do udowodnienia podejrzanemu sześciu kradzieży, sprawa jest jednak rozwojowa. Funkcjonariusze odzyskali trzy ze skradzionych wózków. Obecnie trwają czynności zmierzające do zabezpieczenia pozostałego skradzionego mienia. Za kradzież sprawcy grozi kara do pięciu lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *