Donatan i Cleo na urodziny Galerii

donatan

donatanJuż w tę sobotę z okazji trzecich urodzin Galerii Świdnickiej wystąpią Donatan i Cleo. Popularny i znany głównie z utworu „My Słowianie” duet to nie jedyna atrakcja jaka czeka na świdniczan.

Już w tę sobotę z okazji trzecich urodzin Galerii Świdnickiej wystąpią Donatan i Cleo. Popularny i znany głównie z utworu „My Słowianie” duet to nie jedyna atrakcja jaka czeka na świdniczan.

urodziny-plakat

 

– Oprócz gwiazdy wieczoru na scenie pojawią się zaprzyjaźnione z Galerią Świdnicką lokalne zespoły. Nie obędzie się bez licznych konkursów z nagrodami, a wspólnie z restauracją Broaster Chicken zorganizowane będą zawody w jedzeniu kurczaków – opowiada Kamil Janicki, specjalista ds. marketingu Galerii Świdnickiej.

 Dla dzieci wielką atrakcją powinny być przejażdżki dookoła galerii kolejką elektryczną oraz zabawy z animatorami.

 Co ciekawe na świętowaniu urodzin Galerii Świdnickiej można też będzie sporo zyskać. – Na naszym fanpage’u na portalu Facebook ogłosiliśmy konkurs na życzenia urodzinowe. Trzech uczestników otrzyma nagrody główne w postaci bonów na zakupy w galerii, o wartości 700 zł każdy. Oprócz nagród głównych do rozdania będzie też mnóstwo nagród dodatkowych  – zapowiada Janicki.

Start imprezy o godz. 14.00, o 18.00 zaprezentuje się gwiazda wieczoru, natomiast od 15.00 do 16.00 przy salonie EMPIK będzie można się z nią spotkać, zrobić zdjęcie i wziąć autograf.

Zapraszamy!

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *