Dni Świdnicy na sportowo: Wielki piknik i mecz bokserski!

Tradycyjnie już w trzeci dzień Dni Świdnicy zapraszamy na festyn sportowo-rekreacyjny z mnóstwem atrakcji dla całych rodzin. Rezerwujcie czas w niedzielę, 2 czerwca! W programie wydarzeń międzypaństwowy mecz bokserski juniorów Polska – Czechy oraz mnóstwo atrakcji dla całych rodzin. Wstęp wolny!

Wszystkie imprezy odbędą się w kompleksie obiektów przy ulicy Śląskiej. Wstęp wolny. Startujemy o 11.00 meczem bokserskim juniorów Polska – Czechy (stadion). Reprezentacja Polski już od kilku dni już przebywa na naszych obiektach i trenuje pod okiem szkoleniowca Jerzego Baranieckiego.

Część rekreacyjno-sportowa rozpocznie się o godzinie 13.00. W programie między innymi: wielka strefa dmuchańców dla dużych i małych, symultana szachowa na 20 szachownicach z zawodnikiem KSz Gambit Świdnica Kamilem Gałuszką, miasteczko Ale Heca, animacje dla dzieci, Miasteczko Sportowe LZS, gry i zabawy, tory przeszkód, pokazy, prezentacje klubów, stowarzyszeń sportowych, szkół, centrów aktywności ruchowej, podsumowanie współzawodnictwa szkolnego 2018/19 czy podsumowanie akcji Aktywni24. Na scenie będą odbywały się pokazy artystyczne i sportowe. Warto też nadmienić, że kluby piłkarskie ze Świdnicy rozegrają turniej orlików w piłce nożnej plażowej. Ta forma futbolu po raz pierwszy zagości w naszym mieście.

Impreza potrwa do godziny 17.00.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *