Ditroit z nowym clipem (FOTO, VIDEO)

„Niedotykalni” to tytuł trzeciego singla świdnickiego zespołu rockowego Ditrot. Teledysk jest świeżutki – jego premiera nastąpiła 21 maja.

 

„Niedotykalni” to tytuł trzeciego singla świdnickiego zespołu rockowego Ditrot. Teledysk jest świeżutki – jego premiera nastąpiła 21 maja.

Zdjęcia do teledysku nagrywano na przełomie kwietnia i maja we Wrocławiu. Większość scen zarejestrowano na Moście Młyńskim. Oprócz samych muzyków, w clipie pojawia się świdniczanka Natalia Jędrusiak. Dla tegorocznej maturzystki III LO to kolejna przygoda na planie z Ditrot. Natalia wystąpiła też w pierwszym teledysku grupy „Trefny klucz”. Potem powstał jeszcze jeden – „Niewiele”.

O czym opowiada utwór? opowiada wokalista i autor tekstu Michał „Misiek” Kulniew. – Niedotykalni” to utwór o ludziach, których kariery zawodowe zdominowały życie prywatne. Samotni w ciągu dnia, często wypaleni, nieśmiali, korzystają z uroków życia dopiero po zmroku, często anonimowo, świadomi tego, że nie mają czasu na dłuższe relacje. „Niedotykalni” to ci, którzy boją się uczuć, złapani w pułapkę monotonii, beznamiętni, wypaleni. „Niedotykalni” to ci, którzy w ciągu dnia mijając się na ulicach, nie rozpoznają swoich twarzy. To ludzie o spojrzeniach pustych i nieobecnych. „Niedotykalni” to ludzie, którzy pod osłoną nocy zrzucają swoje korporacyjne skóry i dają się porwać swoim ledwo tlącym się instynktom.

Zespół Ditroit to mieszanka różnych osobowości. Większość składu, tworzą muzycy byłego Zero Procent – Krzysztof „Chris” Brzeziński, Daniel „Dada” Urbaniak, Maciej „Max” Magoch z nowym wokalistą Michałem „Miśkiem” Kulniewem.

 

Najbliższa okazja do zobaczenia Ditroit na żywo w Świdnicy nadarzy się 19 czerwca, gdy zespół zagra na Dniach Świdnicy.

(ram)

{gallery}galerie/150526ditroit{/gallery}

{fcomment}

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *