Dietetyczne Rewolucje

Jak przygotować dobrze zbilansowane posiłki, jak „nie zajadać” problemów oraz jakie są zasady zdrowej kuchni? Tego między innymi dowiedzą się uczestnicy bezpłatnych warsztatów, na które 1 kwietnia ruszają zapisy.

fot. (bfg), ilustracyjne

Stowarzyszenie Mamy co Kochamy przy współpracy z Urzędem Miejskim w Świdnicy oraz Akademią Nauki – Centrum Świadomego Rozwoju zaprasza rodziców i dzieci na Dietetyczne Rewolucje – cykl bezpłatnych warsztatów.

Dietetyczne Rewolucje mają podnieść świadomość, że zdrowe odżywianie to podstawa zdrowego trybu życia.

Zupełnie darmowe spotkania będą się odbywały w siedzibie Akademii Nauki – Centrum Świadomego Rozwoju w Świdnicy (Rynek 38/3) od 22 maja do 22 czerwca: I grupa – od wtorku do piątku (22-25 maja), II grupa – od wtorku do piątku (5-8 czerwca), III grupa – od wtorku do piątku (12-15 czerwca), IV grupa – od wtorku do piątku (19-22 czerwca).

Podczas każdej z tur warsztatów dietetyk kliniczny Agnieszka Kwiatkowska opowie o błędach dietetycznych w żywieniu dzieci i młodzieży (oraz o tym, jak ich unikać), psychodietetyk Karolina Osińska-Marcińczyk pokaże zdrowe pomysły na śniadania, kolacje i przekąski, a doradca żywieniowy Małgorzata Czerwińska na warsztatach kulinarnych zaprezentuje, jak przygotować zdrowe obiady dla całej rodziny. Uczestnicy warsztatów nauczą się panowania nad emocjami i „nie zajadania” problemów, poznają zasady zdrowej kuchni i dowiedzą się, jak unikać błędów żywieniowych.

Mamy co kochamy czekają na chętnych, którzy chcą zmienić swój tryb życia, a w szczególności nauczyć się komponować zdrowe potrawy. – Zależy nam, aby zgłaszały się pary rodzic-dziecko (nastolatek) – mówią organizatorzy.

Rejestracja ruszy 1 kwietnia:

  • Dietetyczne Rewolucje 2018 – I grupa – warsztaty od wtorku do piątku (22-25 maja)

  • Dietetyczne Rewolucje 2018 – II grupa – warsztaty od wtorku do piątku (5-8 czerwca)

  • Dietetyczne Rewolucje 2018 – III grupa – warsztaty od wtorku do piątku (12-15 czerwca)

  • Dietetyczne Rewolucje 2018 – IV grupa – warsztaty od wtorku do piątku (19-22 czerwca)

Liczba miejsc w grupach jest ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń.

1 thought on “Dietetyczne Rewolucje

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *