Dietetyczne Rewolucje. Zapisz się na listę rezerwową

Jest jeszcze szansa, aby dostać się na cykl bezpłatnych warsztatów dotyczących zdrowego żywienia pod hasłem Dietetyczne Rewolucje. We wtorek, 1 maja, ruszają zapisy na listę rezerwową.

fot. ilustracyjne, bfg

Dietetyczne Rewolucje to cztery cykle warsztatów dla rodziców i dzieci (również nastolatków), na realizację których stowarzyszenie Mamy co kochamy pozyskało dotację od miasta Świdnicy. Wszystkie spotkania są zupełnie darmowe. Będą się odbywały w siedzibie Akademii Nauki – Centrum Świadomego Rozwoju w Świdnicy (Rynek 38/3). Uczestnicy zostali podzieleni na 4 grupy, każda grupa rozpoczyna spotkania we wtorek (I grupa – 22 maja, II – 5 czerwca, III – 12 czerwca, a IV – 19 czerwca), a kończy w piątek w tym samym tygodniu. Każda z grup zrealizuje taki sam program warsztatów:

  • 1 spotkanie – wtorek, godz. 16.00-17.00 – dietetyk Agnieszka Kwiatkowska opowie o błędach dietetycznych w żywieniu dzieci i młodzieży (oraz o tym, jak ich unikać),
  • 2 spotkanie – środa, godz. 16.00-17.00 – warsztat z psychodietetykiem Karoliną Osińską-Marcińczyk na temat śniadań i drugich śniadań,
  • 3 spotkanie – czwartek, godz. 16.00-17.30 – warsztat kulinarny z doradcą żywieniowym Małgorzatą Czerwińską pod hasłem „Zdrowy obiad”,
  • 4 spotkanie – piątek, godz. 16.00-17.00 – warsztat z psychodietetykiem Karoliną Osińską-Marcińczyk na temat zdrowych kolacji i przekąsek.

Zapisy na Dietetyczne Rewolucje ruszyły 1 kwietnia i już tego dnia zabrakło miejsc na dwie tury warsztatów. Wczesnym rankiem we wtorek, 3 kwietnia, ostatnie wejściówki powędrowały do chętnych.

Jak zgłosić się na listę rezerwową? Należy wysłać maila na adres mamycokochamy@gmail.com i w tytule podać „DR – tydzień …” (i numer tygodnia), a w treści: imiona i nazwiska dwójki uczestników (np. para rodzic-dziecko), wiek uczestników, a także adres e-mail i numer telefonu do jednego z nich. Uwaga: zgłoszenia nadesłane przed 1 maja 2018 r. nie będą brane pod uwagę! Liczba miejsc w grupach jest ograniczona, a o zapisie na listę rezerwową decyduje kolejność zgłoszeń.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *