Deskorolkowe wydarzenie roku

skatepark2

skatepark2BIELAWA. Seria zawodów Lines of Bielawa została uznana za deskorolkowe wydarzenie minionego roku.

Seria zawodów Lines of Bielawa została uznana przez czytelników prestiżowego INFOmagazine, za deskorolkowe wydarzenie minionego roku.

skatepark2

Bielawa wyprzedzając tak znakomite imprezy jak Girls On Tour czy Baltic Games, na stałe wpisała się do grona kultowych wydarzeń polskiego skateboardingu.

W imieniu miasta zwycięską statuetkę odebrał współorganizator i dobry duch imprezy Boniek Falicki, a uroczystość wręczenia „Mini hydrantów” odbyła się na warszawskim Kamuflage Skatepark. Organizowany od 2008 roku cykl zawodów Lines of Bielawa z każdym rokiem zyskiwał na popularności. Obecnie z niecierpliwością wypatrują go wszyscy deskorolkowcy z całego kraju. O to jak opisuje bielawską imprezę INFOmagazine – „wszystkie atrakcje byłyby niczym gdyby nie pewien aspekt którego nie można zaplanować czy nawet kupić – KLIMAT. Lines Of Bielawa to jak powtarza każdy kto odwiedza latem Bielawę, niepowtarzalny klimat tworzony przez deskorolkowców (…) Dla nas Lines Of Bielawa to przykład czysto deskorolkowej imprezy ze 100 procentowym duchem deskorolki. Od deskorolkowców dla deskorolkowców”.

Miasto już teraz przygotowuje się do tegorocznej edycji Lines of Bielawa. Oprócz nowych atrakcji i konkursów, które uatrakcyjnią formułę imprezy, przygotowywana jest dla deskorolkowców niespodzianka w postaci nowej części skateparku. Trwającą obecnie budowę tzw „Skateplazy” współfinansuje Unia Europejska kwotą w wysokości 590 tys zł. Inwestycja, która będzie idealnym miejscem do rekreacji nie tylko dla deskorolkowców, powinna się zakończyć w lipcu.

 

źródło: UM Bielawa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *