Derby na szczycie IV ligi!

rArcyciekawie zapowiada się najbliższy mecz piłkarzy Dabro-Bau Polonia-Stal Świdnica. Rywalem świdniczan będzie Górnik Wałbrzych. Derbowe starcie aktualnie trzeciej i drugiej drużyny tabeli grupy wschodniej IV ligi już w sobotę o godzinie 12.00 na stadionie Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Wiele wskazuje na to, że oba zespoły nie poprawią już swoich pozycji. Górnik chyba już pogodził się z myślą, że nie dopadnie lidera – rezerw Śląska Wrocław, natomiast świdniczanie mają na tyle dużą stratę do Górnika i na tyle bezpieczną przewagę nad czwartym w stawce Orłem Prusice, że miejsce na najniższym stopniu podium wydaje się niezagrożone. Z uwagi jednak na dobrą dyspozycję obu ekip oraz derbowy charakter spotkania, kibice mogą spodziewać się ciekawego widowiska. Biało-zieloni spróbują zrewanżować się Górnikowi za porażkę 0:2 w Wałbrzychu w rundzie jesiennej.

Miejski Klub Sportowy Polonia-Stal Świdnica łączy najbliższe spotkanie z głosowaniem na klubowy projekt w programie Aktywny Dolny Śląsk, gdzie stara się od wsparcie finansowe dla swoich najmłodszych grup szkoleniowych. Potwierdzenie udziału w głosowaniu wiązać się będzie z bezpłatnym wejściem na to interesujące spotkanie. Wystarczy pokazać przy kasie sms w telefonie, potwierdzający udział w głosowaniu i oddanie głosu na naszych młodych adeptów futbolu. Zagłosować będzie można również na miejscu przy kasie biletowej, ale nieco wcześniej – w godzinach 10.30 – 11.30! Głosujemy na sportowy projekt o nr 127 pod linkiem: https://aktywny.dolnyslask.pl/budzet/karta-glosowania-2019. Głosowanie jest darmowe i zajmuje minutę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *