Dekoria wygrała i wskoczyła na podium (FOTO)

dekoria

dekoriaZwycięstwem za trzy punkty nad MTS-em Międzylesie rozpoczęli 2015 rok siatkarze UKS-u Dekorii Świdnica. Dzięki wygranej drużyna trenera Marcina Kuca awansowała trzecie miejsce w tabeli III ligi.

 

Zwycięstwem za trzy punkty nad MTS-em Międzylesie rozpoczęli 2015 rok siatkarze UKS-u Dekorii Świdnica. Dzięki wygranej drużyna trenera Marcina Kuca awansowała trzecie miejsce w tabeli III ligi.

UKS Dekoria Świdnica – MTS Międzylesie 3:1 (-23, -25, 21, 23)

UKS Dekoria: Sadowski, Pęczyński, Dobroń, Kruk, Pasikowski, Krukowski, Chlipalski (libero) oraz Byczek, Ciarkowski dekoria 08

Świdniczanie byli faworytem. MTS zajmował przed tą kolejką przedostatnie miejsce w tabeli. Niespodzianki nie było, Dekoria wygrała 3:1, ale nie był to triumf z kategorii lekkich, łatwych i przyjemnych. – Wygraliśmy w niezbyt dobrym stylu i z dużymi problemami – przyznaje szkoleniowiec Dekorii. Jego zdaniem wpływ na postawę zespoły miały braki kadrowe. – Do dyspozycji miałem tylko dziewięciu zawodników, na przyjęciu musiał zagrać nasz drugi rozgrywający Tomasz Byczek –tłumaczy Kuc.

Walka była bardzo zacięta, aż trzy z czterech setów kończyły się najniższymi rozmiarami wygranej.

Drugi nasz trzecioligowiec – UKS Volley Żarów – nie grał, bo z Tygrysami Strzelin zmierzył się awansem jeszcze w starym roku. Przypomnijmy, że Volley wygrał w hali rywala 3:2.

(ram), foto Wiktor Bąkiewicz

 

{gallery}galerie/150110dekoria{/gallery}

 

{fcomment}

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *