Czekają na kurczaczki i baranki

Urząd Miejski w Świebodzicach zaprasza wszystkich mieszkańców Świebodzic oraz okolic do wzięcia udziału w konkursie plastycznym na kartkę świąteczną pn.: „Wielkanocne Tradycje” .

Velikonoční_vajíčka_malovaná_voskem

Prace należy składać w nieprzekraczalnym terminie do dnia 1 marca 2016 r., w sekretariacie Urzędu Miejskiego, ul. Rynek 1, a także w Wydziale Promocji, Informacji i Współpracy Zagranicznej Urzędu Miejskiego, ul. Świdnicka 7, pokój nr 3 (poniedziałki, środy, czwartki w godz. 7:30-15:30, wtorki: 7:30-16:00 i piątki: 7:30-15:00) lub nadsyłać pocztą na adres: Urząd Miejski, ul. Rynek 1, 58-160 Świebodzice z dopiskiem: konkurs „Wielkanocne Tradycje”. Oczywiście, liczy się jak najciekawsza i oryginalna interpretacja hasła zawartego w tytule.

I to nie koniec świątecznych konkursów – zapraszamy także dzieci i młodzież do przygotowania pięknych ozdób wielkanocnych w konkursie na „Najładniejszą ozdobę wielkanocnego stołu”. Czekamy zatem na wesołe kurczaczki, baranki, pisanki, koszyczki – słowem wszystko to, co ozdabia świąteczny stół. Wykorzystanie materiałów dowolne.
Prace powinny być złożone w siedzibie organizatora – Urząd Miejski w Świebodzicach, ul. Świdnicka 7, pok. nr 4 lub 2 (Wydział Edukacji i Spraw Społecznych), w terminie do dnia 15 marca 2016 r.

Zwycięskie prace w obu konkursach zostaną nagrodzone i zaprezentowane.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *